Ejot 130487Art.nr: 4069044
Blindnagle
AL/ST, konveks
Beskrivelse
Art.nr: 4069044Ejot 130487 er en blindnagle med rundt hode og stålstift. Lange BS-nagler av standardtype er beregnet for nagling i ekstra tykke materialer eller der konstruksjonen krever lange nagler.
222 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 4-8 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4069044Ejot 130487 er en blindnagle med rundt hode og stålstift. Lange BS-nagler av standardtype er beregnet for nagling i ekstra tykke materialer eller der konstruksjonen krever lange nagler.
Produktinformasjon
Ejot 130487 er en blindnagle med kuppelhode og stålstift. Lange BS-nagler av standardtype er beregnet for nagling i ekstra tykke materialer eller der konstruksjonen krever lange nagler. Nagler av BS-type kan leveres i ulike utførelser og materialer. Naglen monteres i et boret eller stanset hull som er 0,1–0,2 mm (min–maks) større enn nominell naglediameter.
| Tekniske data | |
| Diameter | 4,8 mm |
|---|---|
| Klemmområde | 20,0–23,0 mm |
| Lengde | 27 mm |
| Hylsemateriale | Aluminium |
| Splintmateriale | Stål |
| Betegnelse | AL 4827 ST |
| Hode | Kuppelformet |
| Hodediameter | 9,5 mm |
Pakningsstørrelse 200 stk
Lengde 27 mm
EAN 7319611304876
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
