Ejot 130343Art.nr: 4069053
Blindnagle
AL/ST, konveks
Beskrivelse
Art.nr: 4069053Ejot 130343 er en blindnagle med rundt hode og stålstift. Lange BS-nagler av standardtype er beregnet for nagling i ekstra tykke materialer eller der konstruksjonen krever lange nagler.
214 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 5-9 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4069053Ejot 130343 er en blindnagle med rundt hode og stålstift. Lange BS-nagler av standardtype er beregnet for nagling i ekstra tykke materialer eller der konstruksjonen krever lange nagler.
Produktinformasjon
Ejot 130343 er en blindnagle med rundt hode og splint i stål. Lange BS-nagler av standardtype er beregnet for nagling i ekstra tykke materialer, eller der konstruksjonen krever lange nagler. Nagler av BS-type kan leveres i ulike utførelser og materialer. Naglen monteres i et boret eller stanset hull som er 0,1–0,2 mm (min–maks) større enn nominell naglediameter.
| Tekniske data | |
| Diameter | 4,0 mm |
|---|---|
| Klemmområde | 21,5–26,0 mm |
| Lengde | 30 mm |
| Hylsemateriale | Aluminium |
| Splintmateriale | Stål |
| Betegnelse | AL 4030 ST |
| Hode | Kulehode |
| Hodediameter | 8 mm |
Pakningsstørrelse 250 stk
Lengde 30 mm
EAN 7319611303435
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
