ABUS GRANIT 37/55HB50Art.nr: 3083372
Hengelås
50 mm høy bøyle, klasse 3
Beskrivelse
Art.nr: 3083372ABUS GRANIT 37/55HB50 er en hengelås av herdet stål som har en bredde på 55 mm og en 50 mm høy bøyle.
inkl. MVA
Sendes 15.05.2026
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Produktinformasjon
ABUS GRANIT 37/55HB50 er en hengelås av herdet stål som har en bredde på 55 mm og en 50 mm høy bøyle.
- herdet stål
- GRANIT klasse 3
| Tekniske data | |
| bøylebredde | 27,5 mm |
|---|---|
| bøylehøyde | 50 mm |
| bøylediameter | 11 mm |
| Mål (H x B x D) | 109 x 63 x 31 mm |