Milwaukee M18 FN18GS-0XArt.nr: 2290194
Milwaukee
Dykkertpistol
uten batteri og lader
Beskrivelse
Art.nr: 2290194
Dykkertpistol på 18 V med toppmoderne teknologi for spikring i hardt tre. Krever ingen gasspatroner eller rengjøring. Pistolen har et fleksibelt batterisystem og passer med alle M18™-batterier fra Milwaukee. Magasin for 110 dykkerter.
Prisjakt
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes fredag 15. mai
30 dagers åpent kjøp
Dette produktet inngår i:
Beskrivelse
Art.nr: 2290194
Produktinformasjon
Milwaukee M18 FN18GS-0X er en dykkertpistol på 18 V med toppmoderne teknologi for spikring i hardt tre. Maskinen krever ingen gasspatroner eller rengjøring og har en sperre som gjør at verktøyet ikke kan avfyres når magasinet er tomt for spiker. Pistolen har et fleksibelt batterisystem og passer med alle M18™-batterier fra Milwaukee. M18 FN18GS-0X skyter opptil 1200 spiker per lading med et REDLITHIUM™-ION 2,0 Ah-batteri. Magasinet rommer 110 dykkerter. Leveres i en stablingsbar HD box.
Obs! Batterier og lader er ikke inkludert.
Egenskaper
  • Toppmoderne teknologi for spikring i hardt tre
  • Teknologi for å avfyre dykkert i rask rekkefølge
  • Ingen gasspatroner eller rengjøring kreves
  • Mindre spikerhull, spikerhodets nøyaktige størrelse gir en penere finish
  • Ulike munnstykker oppbevares inni verktøyet
  • Lite kontaktpunkt gjør at brukeren kan spikre i en spissere vinkel
  • Verktøyfri, rask og enkel dybdejustering
  • Sperre hindrer at verktøyet kan avfyres når magasinet er tomt for spiker
  • Skyter opptil 1200 spiker per lading på et REDLITHIUM™-ION 2,0 Ah-batteri
  • Rask tilkomst og enkel rensking ved stopp
  • LED-lampe lyser opp arbeidsområdet
  • Fleksibelt batterisystem: passer alle MILWAUKEE® M18™-batterier
Medfølgende tilbehør
  • 1 stk. stablingsbar HD Box
Tekniske data:
Spenning 18 V
Antall avfyrte dykkerter 900 /h
Antall medfølgende batterier 0
Batteritype Li-ion
Dykkertdiameter 1,2 mm
Dykkerttype 16/54 mm
Leveres i Stablingsbar HD box
Magasinkapasitet dykkert 110
Spikerlengde, maks. 54 mm
Driftstype Batteridrevet
Veske inkludert Ja
Volt 18 V
Batteri inngår Nei
Diameter spiker 1.2 mm