Bahco TAWM34800Art.nr: 2710823
Bahco
Momentnøkkel
med minne/USB
Beskrivelse
Art.nr: 2710823
Prisjakt
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 8-9 dager
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2710823
Produktinformasjon
Egenskaper
  • Momentenheter i Nm, kg.cm, dNm, ft.lb, lb.in og vinkelenheter i grader
  • Momentområdet omfatter fra 7 til 800 Nm og fra 5,1 til 590 ft.lb
  • De kan brukes med- og moturs ved temperaturer mellom 5 ºC og 42 ºC
  • Minnekapasitet på 1500 avlesninger og opptil 50 forhåndsinnstillinger
  • Plug & play USB-dataoverføring til Excel-format
  • Telleverk
  • Data og innstilt verdi beholdes under batteribytte
  • Programmerbar tid for automatisk avslåing
  • Programmerbar melding om rekalibrering
  • Bruksanvisningen gir opplysninger om mer avanserte konfigureringer og innstillinger
  • Nøyaktighet ±2 % medurs og 3 % moturs mellom 20 % og 100 % av maks. moment
  • Lys- (doble lysdioder + bakgrunnsbelyst LCD-display), lyd- og vibrasjonssignal
  • Faste skrallehoder med 40 tenner og 3/4" firkanttapp
  • Hus og feste i metall for bedre styrke og holdbarhet
  • 2014/30/EG, ISO 6789
  • Produsert i USA
Medfølgende tilbehør
  • 1 stk. Robust formsprøytet koffert
  • 1 stk. Metallhåndtak med endelokk med motsatt gjenge som inneholder alkaliske AA-batterier
Tekniske data:
Dreiemoment 40-800 Nm
Feste 3/4"
lb·in 354-7080
lb·ft 29.5-590
A (se bilde) 1235 mm
B 1198 mm
C 1053 mm
D 60 mm
E 55 mm
F 40 mm
Vekt 4,85 kg
Festetype 3/4"
Vridningsmoment, maks. 800 Nm
Vridningsmoment, min. 40 Nm