Bahco 96255CR-7000Art.nr: 2711139
Bahco
Momentomformer
med koffert
Beskrivelse
Art.nr: 2711139
Momentomformer med skrallelåssystem samt fester på 1/2" og 1 1/2". Har et dreiemoment på 274 Nm og et utgående moment på opptil 7 000 Nm med ±4 % nøyaktighet. Forhold på 25:5:1. Leveres med forskjøvet reaksjonsarm.
Prisjakt
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 8-9 dager
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2711139
Produktinformasjon
Bahco 96255CR-7000 er en momentomformer med skrallelåssystem samt fester på 1/2" og 1 1/2". Kompakte mål gir utmerket tilkomst samt enkel og sikker håndtering. Momentomformeren brukes med momentnøkkel (med- og moturs) for ikke å overskride omformerens maksimale moment og leveres med forskjøvet reaksjonsarm samt bærbar koffert med skumplastinnlegg. 96255CR-7000 har et dreiemoment på 274 Nm og et utgående moment på opptil 7 000 Nm med ±4 % nøyaktighet. Forhold på 25:5:1.
Skrallelåssystem
Egenskaper
  • Skrallelåssystem fås for alle momentomformere
  • Nøyaktighet ±4 %
  • Kompakte mål som gir utmerket tilkomst samt enkel og sikker håndtering
  • Lav vekt for tiltrekkingskapasiteten
  • Produsert i Storbritannia
Medfølgende tilbehør
  • 1 stk. Forskjøvet reaksjonsarm
  • 1 stk. Bærbar plastkoffert med skumplastinnlegg
Tekniske data:
Moment 274 Nm
Feste 1 1/2"
Feste 2 1 1/2"
Presisjon ±4%
Forhold 25:5:1
Maksimalt utgående moment 7000 Nm
D (se bilde) 119 mm
H1 212 mm
R1 117 mm
R2, min. 151 mm
R2, maks. 199 mm
Vekt, reaksjonsarm 2.1 kg
Vekt 9,3 kg
Vridningsmoment, maks. 274 Nm
Vridningsmoment, min. 0 Nm