Bahco 9527CR-2000Art.nr: 2711138
Bahco
Momentomformer
med koffert
Beskrivelse
Art.nr: 2711138
Momentomformer med skrallelåssystem samt fester på 1/2" og 1". 9527CR-2000 har et dreiemoment på 74 Nm og et utgående moment på opptil 2 000 Nm med ±4 % nøyaktighet og et forhold på 27:1. Leveres med forskjøvet reaksjonsarm.
Prisjakt
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 8-9 dager
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2711138
Produktinformasjon
Bahco 9527CR-2000 er en momentomformer med skrallelåssystem samt fester på 1/2" og 1". Kompakte mål gir utmerket tilkomst samt enkel og sikker håndtering. Momentomformeren brukes med momentnøkkel (med- og moturs) for ikke å overskride omformerens maksimale moment og leveres med forskjøvet reaksjonsarm samt bærbar koffert med skumplastinnlegg. 9527CR-2000 har et dreiemoment på 74 Nm og et utgående moment på opptil 2 000 Nm med ±4 % nøyaktighet og et forhold på 27:1.
Skrallelåssystem
Egenskaper
  • Skrallelåssystem fås for alle momentomformere
  • Nøyaktighet ±4 %
  • Kompakte mål som gir utmerket tilkomst samt enkel og sikker håndtering
  • Lav vekt for tiltrekkingskapasiteten
  • Produsert i Storbritannia
Medfølgende tilbehør
  • 1 stk. Forskjøvet reaksjonsarm
  • 1 stk. Bærbar plastkoffert med skumplastinnlegg
Tekniske data:
Moment 74 Nm
Feste 1 1/2"
Feste 2 1"
Presisjon ±4%
Forhold 27:1
Maksimalt utgående moment 2000 Nm
D (se bilde) 72 mm
H1 154 mm
R1 72 mm
R2, min. 91 mm
R2, maks. 166 mm
Vekt, reaksjonsarm 0,7 g
Vekt 3,2 kg
Vridningsmoment, maks. 74 Nm
Vridningsmoment, min. 0 Nm