    A7402DM-17 Bahco Tolvkantpipe 3/8", lang modell 17 mm
    Bahco A7402DM-17Art.nr: 2710340
    Bahco
    Tolvkantpipe
    3/8", lang modell
    Beskrivelse
    Art.nr: 2710340
    Tolvkantpipe i lang utførelse, med 3/8"-feste og ekstra tynn tolvkantende. Pipen har en nøkkelvidde på 17 mm og passer for mutrer og bolter innen flyindustrien.
    Prisjakt
    inkl. MVA
    Finnes i ulike varianter
    Sendes innen 8-9 dager
    30 dagers åpent kjøp
    Beskrivelse
    Art.nr: 2710340
    Bahco
    Produktinformasjon
    Bahco A7402DM-17 er en tolvkantpipe i lang utførelse, med 3/8"-feste og ekstra tynn tolvkantende. Pipen har en total lengde på 60 mm og en nøkkelvidde på 17 mm. Passer for mutrer og bolter innen flyindustrien.
    Obs! Ikke egnet for bruk med maskin.
    Egenskaper
    • Tolvkantpipe 3/8", lang utførelse, i metriske dimensjoner
    • Av høyglanspolert stål av høy kvalitet
    • Ekstra tynn tolvkantende
    • Passer for mutrer og bolter innen flyindustrien
    • ISO 2725, 1174
    • DIN 3124, 3120
    Tekniske data:
    Nøkkelvidde 17 mm
    Total lengde 60 mm
    D1 (se bilde) 22,8 mm
    D2 20 mm
    S 15,5 mm
    Vekt 93 g
    Lengde hylse 60 mm
    Festetype 3/8"
    Gripevidde 17 mm