Kontakt ossChatVanlige spørsmålFri frakt over kr 999*

Bosch Expert HardceramicArt.nr: 3102333

Bosch
Diamantkappeskive
med X-LOCK. Ø 115 mm
Beskrivelse
Art.nr: 3102333
Diamantkappeskive med X-LOCK for små vinkelslipere som gir høy presisjon ved kapping av fliser. Kutt uten fliser med spesialdesignet glatt kant.
Prisjakt
448 kr
Tidligere laveste pris siste 30 dager
448 kr
380 kr -15%
inkl. MVA

Estimert 8-10 dager fra leverandør

Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Dette produktet inngår i:
Beskrivelse
Art.nr: 3102333
Diamantkappeskive med X-LOCK for små vinkelslipere som gir høy presisjon ved kapping av fliser. Kutt uten fliser med spesialdesignet glatt kant.

Produktinformasjon

Egenskaper

Diamantkappeskive med X-LOCK for små vinkelslipere som gir høy presisjon ved kapping av fliser. Kutt uten fliser med spesialdesignet glatt kant. Klikk den på plass med X-LOCK - markedets raskeste system for å bytte tilbehør. Også egnet for vinkelslipere med mutter og gjenger.

Fliser som brukes i moderne hus er ofte store. Å kutte til dem med førsteklasses resultater hver gang kan derfor være utfordrende. EKSPERT HardCeramic skjæreskiver bruker Diamond Technology og en rekke designfunksjoner for å konsekvent levere best mulig resultater- selv i de hardeste flisene.

Skjæreskiven gir best mulig kutting i harde fliser. Du kan være sikker på å oppnå en profesjonell finish i hver jobb med denne diamantkappeskiven.
  • Rene kutt av høy kvalitet med Bosch Diamond Technology.
  • Skårfrie kutt med spesialdesignet glatt kant.
  • Tynn. effektivt blad som kutter jevnt og holder seg kjølig.
  • Forsterket senter reduserer vibrasjoner og fører til renere kutt.
Tekniske data​ 
Diameter115 mm
Skivehullsdiamater22.23 mm
Skrapebredde1.4 mm
Segmenthøyde10 mm

Spesifikasjoner

Serie Bosch EXPERT

Klingehulldiameter 22.23 mm

Klingediameter 115 mm

EAN 4059952539928

Produsent 

Produsentens postadresse 

Kontakt produsenten 

Anbefalt