Milwaukee M18BLTS-0Art.nr: 4065068
Stangbeskjærer
uten batteri og lader, teleskopisk
Beskrivelse
Art.nr: 4065068Milwaukee M18 FUEL M18BLTS-0 er en teleskopisk stangsaks / stangbeskjærer for kraftig kapping av grener. Kapper grener med en diameter på opptil 44 mm.
inkl. MVA
Sendes innen 9-14 dager
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Produktinformasjon
Milwaukee M18 FUEL M18BLTS-0 er en teleskopisk stangsaks / stangbeskjærer for kraftig kapping av grener. Kapper grener med en diameter på opptil 44 mm. Det teleskopiske skaftet har justerbar lengde fra 210 til 300 cm og kapper opptil 2000 stk 25 mm grener per lading med et 5,5 Ah-batteri.
Vekt med batteri 6,5 kg (M18 HB5.5).
Leveres uten batterier og lader, med skulderrem, i eske.
- Kapper grener med en diameter på opptil 44 mm
- Teleskopskaft med justerbar lengde fra 210 til 300 cm
- Kapper opptil 2000 stk 25 mm grener per lading med et M18 HB5.5 HIGH OUTPUT-batteri
- Ytre gummiovertrekk for bedre grep og kontroll
- Sammenleggbar grenkrok for bedre tilgjengelighet eller for å trekke ned grener som sitter fast
- Skulderreim inkludert
- Fleksibelt batterisystem: passer alle MILWAUKEE M18-batterier
| Tekniske data | |
| Lenge (m) | 2,1 - 3,0 |
|---|---|
| Leveres i | Leveres uten veske |
| Materiale blad | DC53 |
| Maks. kappkapasitet (full) (mm) | 44 |
| Teleskopisk | Ja |
Driftstype Batteridrevet
Volt 18 V