LEDVANCE Spot AdjustArt.nr: 4004695
Downlight
8 W
Beskrivelse
Art.nr: 4004695LEDVANCE SPOT ADJUST er dimbare spotter med høy fargegjengivelse som erstatter tradisjonelle 75 W halogenspotter. Justerbar ±25°.
498 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 7-9 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4004695LEDVANCE SPOT ADJUST er dimbare spotter med høy fargegjengivelse som erstatter tradisjonelle 75 W halogenspotter. Justerbar ±25°.
Produktinformasjon
LEDVANCE SPOT ADJUST er dimbare spotter med høy fargegjengivelse som erstatter tradisjonelle halogenspotter på 75 W. Justerbar ±25°. Høy energibesparelse på opptil 90 %. Svært allsidig takket være valgbar effekt (“Power Select") med dip-bryter på driveren. Enkel installasjon og tilkobling takket være hurtigkobling. Armaturhus i presstøpt aluminium og linse i PMMA. Leveres i tre farger – hvit, svart og sølv – samt tre fargetemperaturer – 2700, 3000 og 4000 K. Dekkringer finnes som separat tilbehør.
| Tekniske data | |
| REACH Dato | 2022-06-01 |
|---|---|
| REACH Informasjonsplikt | Nei |
| Tilpasset for bildeskjermarbeid (EN 12464-1) | Nei |
| Antall poler | 2 |
| Armatur med begrenset overflatetemperatur "D" (EN 60598-2-24) | Nei |
| Styring via Bluetooth | Nei |
| Børstet overflate | Nei |
| Diameter (yttermål) | 81 mm |
| Trykknappdimmer | Nei |
| Dimming 0-10 V | Nei |
| Dimming 1-10 V | Nei |
| Bakkantdimming (phase cut-off) | Ja |
| Dimming avhengig av driver | Nei |
| Dimming DALI | Nei |
| Dimming DALI-2 | Nei |
| Dimming DMX | Nei |
| Dimming DSI | Nei |
| Forkantdimming (phase cut-on) | Ja |
| Dimming LineSwitch | Nei |
| Berøringsdimming | Nei |
| Dimming nettspenningsmodulering | Nei |
| Dimming potensiometer (integrert) | Nei |
| Programmerbar dimming | Nei |
| Dimming RF | Nei |
| Dimming sinuskurve (Sine Wave Reduction) | Nei |
| Produsentspesifikk dimming | Nei |
| Dimming Zigbee | Nei |
| Dimbar | Ja |
| Forkobling/driver | Elektronisk driver |
| Driver inkludert | Ja |
| Effektfaktor | 0,9 |
| Energieffektivitetsklasse lyskilde (EU 2019/2015) | Ikke påkrevd |
| Fotobiologisk sikkerhet (EN 62471) | RG1 |
| Farge på hus/kapsling/stamme | Hvit |
| Justerbar lysfarge | Nei |
| Fargebestandighet (McAdam ellipse) | SDCM3 |
| Fargetemperatur | 4000 K |
| Fargegjengivelsesindeks (CRI/Ra) | 90-100 |
| Glødetrådstest (IEC 60695-2-11) | 650 °C - 30 s |
| Høyde/Dybde | 50 mm |
| Innfellingsdiameter | 68 mm |
| Innfellingshøyde | 50 mm |
| Integrert nødkraftforsyning | Nei |
| Justerbar lysfordeling | Nei |
| Justerbarhet | Svingbar |
| Regulering av lysstrøm | Trinnløst regulerbar |
| Kapslingsgrad (IP) | IP20 |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Konstant lysstrøm (CLO) | Nei |
| Lampeholder/sokkel | Ingen |
| Lysstrøm | 720 lm |
| Lysfarge | Hvit |
| Lysfordeler/spreder | Fokuslinse |
| Lysfordeling | Symmetrisk |
| Lyskilde | LED (ikke utskiftbar) |
| Lysåpningsvinkel | 20-40° (mediumstrålende) |
| Lysutbytte | 90 lm/W |
| Lysuttak | Direkte |
| Egnet for innfelt montasje | Ja |
| Egnet for klemmontering | Nei |
| Egnet for lavspenningssystem | Nei |
| Egnet for søyle-/gulvmontering | Nei |
| Egnet for pendelmontasje | Nei |
| Egnet for skinnemontering | Nei |
| Egnet for takmontering | Ja |
| Egnet for traversmontasje | Nei |
| Egnet for utenpåliggende montasje | Nei |
| Egnet for veggmontering | Nei |
| Materiale hus/kapsling/stamme | Aluminium |
| Materiale kuppel/deksel | Plast (transparent) |
| Maks. antall armaturer per automatsikring B16 (MCB) | 336 |
| Maks. antall armaturer per automatsikring C16 (MCB) | 336 |
| Maks. systemeffekt | 8 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Med lyssensor | Nei |
| Med bevegelsessensor | Nei |
| Med støtte for IFTTT | Nei |
| Merkespenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 38 mA |
| Nominell levetid L70/B50 ved 25 °C | 50000 h |
| Nominell omgivelsestemperatur iht. IEC 62722-2-1 | -20-40 °C |
| Nominell lysstrøm (IEC 62722-2-1) | 720 lm |
| Reflektor | Matt |
| Beskyttelsesklasse (IEC 61140) | II |
Touch-funktsjon Nei
Materiale Aluminium
Lumen 720 lm
Fargetemperatur 4000 K
Diameter 81 mm
Dimbar Ja
Lyskilde LED
IP-klasse IP20
Effekt lampe 8 W
Farge Hvit
Vinklingsbar Ja
EAN 4058075799660
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
