SG Armaturen ViewArt.nr: 3070457
Baderomsarmatur
LED, 3000 K
Beskrivelse
Art.nr: 3070457Slank baderomsarmatur for montering over speil. For montering på hylleplate eller skap brukes tilbehøret 7503881 (selges separat).
1 201 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 8-10 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3070457Slank baderomsarmatur for montering over speil. For montering på hylleplate eller skap brukes tilbehøret 7503881 (selges separat).
Produktinformasjon
Slank baderomsarmatur for montering over speil. For montering på hylleplan eller skap brukes tilbehør 7503881 (selges separat). Armaturhus i aluminium og avskjerming i akryl. Dimbart med bakkantstyrt dimmer.
| Tekniske data | |
| Ljuskilde | LED |
|---|---|
| Watt | 16 W |
| Systemeffekt | 16 W |
| Lysfluks (lumen output) | 730 lm |
| Armaturlysutbytte | 46 lm/W |
| Spenning | 230 V |
| Fargetemperatur | 3000 K |
| Fargegjengivelsesindeks (CRI/Ra) | Ra>90 |
| MacAdams faktor | SDCM: 3 |
| Levetid | L70/B10>50 000 h |
| Lysutgang | Direkte |
| Optikk | Plast opal |
| Type forkobling/driver | Bakkantdimmer |
| Isolasjonsklasse | Klasse II |
| IP-klasse | IP44/IP20 |
| Slagfasthet (vandal class) | IK10 |
| Tillatt omgivelsestemperatur Ta nominell | Ta = 25 °C |
| Godkjenninger | CE |
| Armaturhus | Aluminium |
| Farge | Svart (RAL 9004) |
| Avskjerming | Polykarbonat (PC) |
| Montering | Utenpåliggende, innendørs |
| Tilkobling | Skruløs koblingsklemme |
| Maks. antall armaturer per automatsikring | B10: 23, B16: 37, C10: 29, C16: 46 |
| Lengde (mm) | 460 |
| Bredde (mm) | 135 |
| Høyde (mm) | 60 |
| Dybde (D) | 135 |
| Vekt (brutto/netto) | 0,917 / 1,2 |
Energimerking Lyskilde - F
Fargetemperatur 3000 K, 3000 K
Spenningstype AC
Lyskilde LED
Bredde 135 mm
EAN 7021981144210
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


