Proffsmagasinet 2910008Art.nr: 2910008
Treskrue
TFT forsenket, C4
Beskrivelse
Art.nr: 2910008Forsenket treskrue med type 17-spiss beregnet for montering i tremateriale, plast og plugg. Egnet for både innen- og utendørs bruk.
746 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
6 stk på lager | Sendes tirsdag 7. apr
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2910008Forsenket treskrue med type 17-spiss beregnet for montering i tremateriale, plast og plugg. Egnet for både innen- og utendørs bruk.
Produktinformasjon
Proffsmagasinet 2910008 er en forsenket treskrue med type 17-spiss, beregnet for montering i tremateriale, plast og plugg. Skruen er i legert spesialstål og er egnet for både innen- og utendørs bruk. Esken inneholder 300 stk. treskruer og 1 stk. bits (T30).
- Produsert i legert spesialstål, belagt med rustbeskyttelsesbelegg i korrosivitetsklasse C4
- Forborende fresespor i spissen
- Sagtenner på gjenge for å redusere drivmomentet
- Testet for å klare en bøyevinkel på 80° (standard: 25°)
- Sportype: Torx
| Tekniske data: | |
| Overflatebehandling | C4 |
| Bits | T30 |
| Gjenge | DG |
| Dimensjon | 6,0 x 120 mm |
| Gjengelengde | 72 mm |
| Hodediameter | 11,8 mm |
| Forpakning | Bøtte |
| Antall/pk. | 300 stk. |
Pakningsstørrelse 300 stk
Lengde 120 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 11,8
Bits T30
Diameter 6 mm
Korrosivitetsklasse C4
EAN 2910008
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
