Proffsmagasinet 2910012Art.nr: 2910012
Plattingskrue
TFT forsenket rustfri A2
Beskrivelse
Art.nr: 2910012Forsenket terrasseskrue beregnet for innfesting av terrasse- og gjerdebord mot tre. Egnet for både innen- og utendørs bruk.
1 112 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
1 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Dette produktet inngår i:
Beskrivelse
Art.nr: 2910012Forsenket terrasseskrue beregnet for innfesting av terrasse- og gjerdebord mot tre. Egnet for både innen- og utendørs bruk.
Produktinformasjon
Proffsmagasinet 2910012 er en forsenket terrasseskrue beregnet for innfesting av terrasse- og gjerdebord mot tre. Skruen er i rustfritt stål og er egnet for både innen- og utendørs bruk. Esken inneholder 1500 stk. terrasseskruer og 1 stk. bits (T20).
- Produsert i rustfritt stål, A2 (korrosivitetsklasse C4)
- Forborende fresespor i spissen
- Riller under hodet som forsenker hodet
- Sportype: Torx
| Tekniske data: | |
| Materiale | Rustfri A2 |
| Bits | T20 |
| Gjenge | DG |
| Dimensjon | 4,2 x 55 mm |
| Gjengelengde | 32 mm |
| Hodediameter | 6,9 mm |
| Forpakning | Bøtte |
| Antall/pk. | 1500 stk. |
Pakningsstørrelse 1500 stk
Lengde 55 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 6,9
Bits T20
Diameter 4.2 mm
Korrosivitetsklasse C4
EAN 2910012
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

