Stafa 0202100151Art.nr: 3091278
Vognbolt
med mutter, M16, FZV, MVBF
Beskrivelse
Art.nr: 3091278Varmforsinket vognbolt MVBF med M16-gjenge, firkant og mutter iht. DIN 603/555. Leveres i 10-pakning.
656 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 10-17 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3091278Varmforsinket vognbolt MVBF med M16-gjenge, firkant og mutter iht. DIN 603/555. Leveres i 10-pakning.
Produktinformasjon
Varmforsinket vognbolt MVBF med M16-gjenge, firkant og mutter iht. DIN 603/555. Leveres i 10-pakning.
| Tekniske data | |
| Betegnelse | MVBF |
|---|---|
| Lengde | 360 mm |
| Lengde gjenge | 57 mm |
| Diameter hode | 38 mm |
| Norm | DIN 603/555 |
| Materiale | Stål 4,6 |
| Overflatebehandling | Varmforsinket |
| Høyde hode | 8,5 mm |
| Gjengediameter (M) | 16 |
Pakningsstørrelse 10 stk
Lengde 360 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 38
pm_TechSpecYtbehandling Varmgalvanisert
EAN 8714723508829
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
