Sormat DIY S-CSA CS 9640095883Art.nr: 4069096
Betongskrue
T30, A4, rustfri
Beskrivelse
Art.nr: 4069096Sormat DIY S-CSA CS rustfri A4 betongskrue for sprukket og usprukket betong. Krever liten borehullsdiameter og har ikke noe foreskrevet tiltrekkingsmoment.
578 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Flere enn 10 stk på lager | Sendes tirsdag 7. apr
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4069096Sormat DIY S-CSA CS rustfri A4 betongskrue for sprukket og usprukket betong. Krever liten borehullsdiameter og har ikke noe foreskrevet tiltrekkingsmoment.
Produktinformasjon
Sormat DIY S-CSA CS rustfri A4 betongskrue for sprukket og usprukket betong. Krever liten borehullsdiameter og har ikke noe foreskrevet tiltrekkingsmoment.
- Selvgjengende A4 betongskrue for gjennomstikksmontasje.
- Ingen ekspansjonskrefter, tåler små kant- og innbyrdes avstander.
- Helt demonterbar.
- A4 for bruk innendørs, utendørs og industrielt.
| Tekniske data | |
| Diameter på borehull | 6 mm |
|---|---|
| Gjengediameter | 7.45 mm |
| Rustfri stålgruppe i henhold til ISO 3506 | A4 |
| Lengde | 70 mm |
| Materiale | Edelstål |
| Min. borehullsdybde | 65 mm |
| Sportype | Torx |
| Størrelse (TX) | 30 |
| Overflatebeskyttelse | Galvanisk/elektrolyttisk forsinket |
| Hodeform | Forsenket |
EAN 7319610104088
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
