Fri frakt over kr 999*Vanlige spørsmålChatKontakt oss

KASK Plasma AQArt.nr: 3096367

KASK
Vernehjelm
ventilert
Beskrivelse
Art.nr: 3096367
Moderne, lett og komfortabel hjelm med god ventilasjon. Luftehullene på skallet er beskyttet med et tynt nett av aluminium for å forhindre at rusk kommer inn i hjelmen.
Prisjakt
1 027 kr
inkl. MVA

Beregnet 11.07.2025 fra leverandør

Hvis du vil få beskjed når produktet er tilbake på lager, må du godta cookies for markedsføring. Klikk her for å håndtere cookies..
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3096367
Moderne, lett og komfortabel hjelm med god ventilasjon. Luftehullene på skallet er beskyttet med et tynt nett av aluminium for å forhindre at rusk kommer inn i hjelmen.

Produktinformasjon

Moderne, lett og komfortabel hjelm med god ventilasjon. Luftehullene på skallet er beskyttet med et tynt nett av aluminium for å forhindre at rusk kommer inn i hjelmen. 4-punkts hakestropp og rattjustering. MERK! Adapter for øreklokker påkrevd, art 458161. Øreklokker som er godkjent sammen med hjelmen er KASKs egne og Hellberg. Husk dette hvis du skal bruke for eksempel Peltor øreklokker sammen med KASKs hjelmer. Høy sidestivhet, mot metallsprut.

Materiale: Ytre skall, PP (Polypropylen), indre skall i HD polystyren.
Informasjon om det lille visiret V2 i kombinasjon med en hodelykt: Hovedlyktene som er tilbehør til dette produktet fungerer sammen med det lille utvendige visiret V2. Les informasjonen om hodelykten om lampeholderen følger med eller ikke.
Standard: EN 397, LD, -30 ° C, MM.
Tekniske data​ 
Type hjelmVernehjelm
InnstillingKnott/Vriknapp
Opphenging4-punkt
MaterialePP (polypropen)
Med svettebåndNei
FargeRosa
VentilerendeJa
Vekt390 g
Helse & SikkerhetHodeskader
Er i overensstemmelse medEN 397
Dimensjoner fra/til51-62 cm
LampefesteNei

Hakestropp Ja

Farge Rosa

EAN 8057099157292

Produsent 

Produsentens postadresse 

Kontakt produsenten 

5,0/ 5
2 anmeldelser
Jörgen Erlandstam, 7 september
5,0
Kask är ett välkänt märke som alltid levererar bra hjälmar, just den rosa ville frugan ha och hon är supernöjd
kunde, 10 mai
5,0
Veldig fornøyd ☺️ God kvalitet som alle Kask hjelmer er. Sitter godt på hodet, og de kan brukes hele dagen uten at man merker at man har på seg hjelm. Ekstra kult er det jo at den er rosa ☺️ Elsker den !

Anbefalt