Nilfisk MH 5M-200/1000 DEArt.nr: HJ19914
Nilfisk
Høytrykksvask
Beskrivelse
Art.nr: HJ19914
Dieseldrevet høyttrykksvasker med pumpetrykk på 200 bar, maks. gjennomstrømning på 1000 l/t med varmt vann og rengjøringskraft på 5,1 kg.
Prisjakt
inkl. MVA
Sendes innen 9-14 dager
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: HJ19914
Produktinformasjon
Nilfisk MH 5M-200/1000 DE er en dieseldrevet høyttrykksvasker med pumpetrykk på 200 bar, maks. gjennomstrømning på 1 000 l/t med varmt vann og rengjøringskraft på 5,1 kg.
Egenskaper
  • Dieseldrevet varmtvannsvasker
  • EcoPower med >92 % effektivitet
  • Keramiske stempler og messingtopplokk
  • Store luftgummihjul gir høy mobilitet
  • Timeteller
  • Enkel tilgang til den elektriske koblingsboksen
  • Løftekrok
  • Kraftig pulverlakkert stålramme
  • Ergo tilbehørsystem
Medfølgende tilbehør
  • 15 m slange
  • Tornado Plus lanse
Tekniske data:
Pumpetrykk
200/20 (bar/MPa)
Rengjøringskraft
5,1 kg
Pumpe 1485 RPM
Effektforbruk 10 HP / 7,3 kW
Vannmengde lavtrykk/høytrykk 1000/900 l/t
Drivkilde Diesel
Drivstofftank
Boiler 57 / Motor 2,2 l
Drivstofforbruk, motor
2,2 l/h
Størrelse munnstykke .0450
Vanntemperatur (vann/damp) 90/150 °C
Maks. temperatur på vanntilførsel 40 °C
Keramiske stempler 3
Sugehøyre tørr 1.5 m
Mål (LxBxH) 970x780x1000 mm
Vekt 220 kg
Trykk, maks. 200 Bar
Watt 7300 W