Fein MultiMaster MM 700 Max TopArt.nr: JM13439
Multiverktøy
med tilbehør, 450 W
Beskrivelse
Art.nr: JM13439Kraftig 450 W multiverktøy for interiørarbeid og renovering med tilbehør for for eksempel saging i tre, metall, plast, fjerning av fliser, kutting av silikonfuger og tepper, fjerning av limrester og fjerning av fliser og mer.
Produktet har utgått
Beskrivelse
Art.nr: JM13439Kraftig 450 W multiverktøy for interiørarbeid og renovering med tilbehør for for eksempel saging i tre, metall, plast, fjerning av fliser, kutting av silikonfuger og tepper, fjerning av limrester og fjerning av fliser og mer.
Produktinformasjon
Egenskaper
Fein MultiMaster MM 700 Max Top er et kraftig 450 W multiverktøy for interiørarbeid og renovering med tilbehør for for eksempel saging i tre, metall, plast, fjerning av fliser, kutting av silikonfuger og tepper, fjerning av limrester og fjerning av fliser og mer. Utstyrt med en verktøyholder som omtrent 180 forskjellige Fein-tilbehør kan kobles til. MM 700 Max Top leveres med en rekke forskjellige tilbehør.
- Antivibrasjonssystem: Konstant trygt og komfortabelt arbeid gjennom laveste vibrasjoner og utmerket lyddemping
- StarlockMax verktøyholder: Mer felling og høyere presisjon takket være 100% tapsfri kraftoverføring
- QuickIN: Verktøyskifte på mindre enn 3 sekunder gjennom patentert, verktøyfri FEIN quick- frigjøringssystem
- Takket være StarlockMax-verktøyet brukes 180 FEIN-tilbehør i effektklasser Starlock og StarlockPlus og StarlockMax
- 450 W FEIN high-power motor: Slitesterk og overbelastningssikker high-power motor med høyt kobberinnhold for maksimal fellinghastighet og raskest arbeid
- Hastighetsholder: Konstant hastighet selv med belastning og trinnløs elektronisk hastighetskontroll
- og gir maksimal levetid ettersom alle girene er laget av metall
- Mekanisk kobling: For stasjonær betjening i et bord- eller borestativbrakett eller for montering av dypstopp
- Industrikabel: Stort utvalg med den 5 meter lange gummisnoren i fintråd i industriell kvalitet.
Leveringsomfang
- 2 stk E-Cut standard sagblad buet (35 mm)
- 2 stk E-Cut standard sagblad buet (65 mm)
- 1 stk E-Cut Precision BIM sagblad (35 mm)
- 1 stk E-Cut Long-Life sagblad (10 mm)
- 2 stk E-Cut Long-Life sagblad (35 mm)
- 1 stk E-Cut Long-Life sagblad (32 mm)
- 1 stk E-Cut Long-Life sagblad (42 mm )
- 1 stk E-Cut Carbide Pro sagblad (32 mm)
- 1 stk sagblad segmentert (Ø 85 mm)
- 1 stk HM sagblad (Ø 75 mm)
- 1 stk HM rasp (trekantet form)
- 1 stk sparkel
- 1 stk kniv, svampform
- 1 stk flerkniv
- 1 stk perforert slipeplate
- hver 10 sandpapir, perforert (K 60, 80, 120, 180)
- 1 stk ekstraksjonsanordning
- 1 stk plastboks
Tekniske data: | |
Effekt | 450 W |
Levert effekt | 250 W |
Svingninger | 10 000 - 19 500 1/min |
Verktøyfeste | StarlockMax |
Verktøyskifte | QuickIN |
Amplitude | 2 x 2,0° |
Kabel lengde | 5 m |
Vekt | 1,6 kg |
Lydtrykknivå: LpA/LWA/LpCpeak | 85/96/97 dB |
Spesifikasjoner
Oscilleringsvinkel 2.0 °
Festetype Starlock Max
Driftstype Nettdrevet
Watt 450 W
Veske inkludert Ja
EAN 4014586893396
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten