Dewalt DCC018NArt.nr: 3093348
Luftpumpe
uten batteri og lader
Beskrivelse
Art.nr: 3093348Høykvalitativ LCD-skjerm, enkel å bruke.Måler BAR / kPA / PSI.
1 617 kr
inkl. MVA
6 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3093348Høykvalitativ LCD-skjerm, enkel å bruke.Måler BAR / kPA / PSI.
Produktinformasjon
Høykvalitativ LCD-skjerm, enkel å bruke.Måler BAR / kPA / PSI.Energikilde 12 V, 18 V og 230 V.Blåser raskt opp ting som dekk osv. (størrelse 235 / 70R17, 400 sekunder).Etterlater 0,35l / min 6,2 bar og 0,6l / min 2 bar for rask oppblåsing.Maksimalt trykk er 11 bar.Multiple måleenheter (BAR, kPa, PSI) for enkel bruk og nøyaktighet.Digitalmåler med automatisk avstenging muliggjør forhåndsinnstilling til ønsket PSI- og trykkverdi for.Enkel bruk og nøyaktighet.Automatisk avstenging hindrer overtrykk.Inkluderer innebygd lagring av en høytrykksslange.Presta-sykkeladapter og ballnål for allsidighet.Sammen med en 12 V-adapter.
Leveres uten batteri, lader og 230V nettadapter, må kjøpes separat.
Leveres uten batteri, lader og 230V nettadapter, må kjøpes separat.
Driftstype Batteridrevet
Volt 12 V
Batteri inngår Nei
EAN 5902013963448
Produsent
Kontakt produsenten Kontakt oss for mer informasjon

Svein Erik Hansen,
En enkel liten kompressor som man blant annet kan stille inn på ønske trykk for å pumpe bil og må dekk. Fungerer supert og enkel ta med der du trenger den siden det er batteri driftt
Rickard K Schaller,
Fantastisk produkt som anbefales på det sterkeste til alla som er glade i Dewalt...og som har en bil, en sykkel, en mc, en luftmadrass, en badeboll, en oppblåsbar barbara, eller noe annet spennede i garderoben ;-)
aage,
Kjekt ifm å fylle dekk.
PER . Borlänge,
Jag har provat att pumpa bildäck och till det så fungerade den bra.
Lars,
Dewalt är riktigt bra grejer och i och med Black Friday blev priset på denna produkt riktigt vettig, bra tillbehör följde med också
