Milwaukee M18 BLCS66-0XArt.nr: 2290192
Milwaukee
Sirkelsag
uten batteri og lader
Beskrivelse
Art.nr: 2290192
Børsteløs sirkelsag på 18 V med 190 mm klinge som kapper 66 mm dypt. Man kan altså sage gjennom tre stablede 19 mm OSB-plater. M18 BLCS66-0X har 50° i gjæringskapasitet med 46 mm dype snitt og gir en ubelastet hastighet på 5000 o/min. OBS. Ikke kompitabel med styreskinne.
Prisjakt
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes fredag 15. mai
30 dagers åpent kjøp
Dette produktet inngår i:
Beskrivelse
Art.nr: 2290192
Produktinformasjon
Milwaukee M18 BLCS66-0X er en børsteløs sirkelsag på 18 V med 190 mm klinge som kapper 66 mm dypt. Denne kapasiteten gjør at man kan sage gjennom tre stablede 19 mm OSB-plater. Sagen drives av REDLITHIUM-ION™-batterier med en overlegen batterikonstruksjon, elektronikk og jevn ytelse som gir lengre driftstid og levetid. Sirkelsag M18 BLCS66-0X har 50° i gjæringskapasitet med 46 mm dype snitt og gir en ubelastet hastighet på 5000 o/min. Maskinens pressede aluminiumssko gir maksimal slitestyrke, og den sterke metallkroken bidrar til bedre håndtering og sikkerhet. Integrert LED-lys for å lyse opp arbeidsområdet.
Egenskaper
  • M18 børsteløs sirkelsag med 190 mm klinge som kapper 66 mm dypt, med denne kapasiteten kan man sage gjennom tre stablede 19 mm OSB-plater
  • REDLINK™ overbelastningselektronikk i verktøy og batterier gir klassens beste slitestyrke
  • Slitesterk metallkrok for arbeidshåndtering og sikkerhet
  • Den medfølgende støvavsugsadapteren passer til alle Milwaukee® støvsugere
  • Presset aluminiumssko for maksimal slitestyrke
  • Integrert LED-lys for belysning av arbeidsområdet
  • 50° gjæringskapasitet med 46 mm dype snitt
  • Fleksibelt batterisystem: passer til alle Milwaukee® M18™-batterier
Medfølgende tilbehør
  • 1 stk. klinge
  • 1 stk. sideanhold
  • 1 stk. støvoppsamler
  • 1 stk. bladnøkkel
Leveringsomfang
  • 1 stablebar HD-boks
Driftstype Batteridrevet
Klingehulldiameter 30 mm
Klingediameter 190 mm
Veske inkludert Ja
Volt 18 V