Kontakt ossChatVanlige spørsmålFri frakt over kr 999*

ESAB OK 12.51Art.nr: 2450181

ESAB
Autrod
Beskrivelse
Art.nr: 2450181
Forkobret kisel- manganlegert G3Si1/ER70S-6 trådelektrode for gassmetallbuesveising av ulegerte og finkornbehandlede ståltyper.
Prisjakt
589 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
5 kg, 0.8 mm, spoletyp 46-0
Flere enn 10 stk på lager | Sendes mandag 12. mai
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2450181
Forkobret kisel- manganlegert G3Si1/ER70S-6 trådelektrode for gassmetallbuesveising av ulegerte og finkornbehandlede ståltyper.

Produktinformasjon

Egenskaper

ESAB OK 12.51 er en forkobret kisel- manganlegert G3Si1/ER70S-6 trådelektrode for gassmetallbuesveising av ulegerte og finkornbehandlede ståltyper i vanlige konstruksjoner, trykktankproduksjon og skipsbygging. Tråden har nøyaktig kontrollert kjemisk sammensetning og en unik overflatebehandlingsteknikk som gir den høy sveisegodskvalitet ved høye matehastigheter og høye sveisestrømmer.


Egenskaper
  • For gassmetallbuesveising av ulegerte og finkornbehandlede ståltyper
  • Lettspolet
  • Beskyttelsesgass: Ar+20% CO² (M21) eller CO² (C1)
  • Diameter: 0.8 mm
  • Driftsstrøm: 60-200 A
  • Strømtype: DC(+)
  • Materialklasse: VM13

Spesifikasjoner

EAN 7330129087471

Produsent 

Produsentens postadresse 

Kontakt produsenten 

Anmeldelser

5,0/ 5
1 anmeldelser
charlie halvarsson, 3 september
5,0
Kvalitetsråd till bra pris
Bekreftet – samlet inn av Proffsmagasinet.se
En produktvurdering får benevningen bekreftet når den er fra en kunde som virksomheten sendte anmodning til via en av kommunikasjonskanalene vi støtter. Mer informasjon
Bekreftet – samlet inn av Proffsmagasinet.se

Anbefalt