LEDVANCE PerformanceArt.nr: 4073662
LED-lampe
1,8 W, 250 lm, 2700 K, E14, dimbar
Beskrivelse
Art.nr: 4073662LEDVANCE PERFORMANCE ledd-lyskilde produsert helt i glass med filamentteknologi. Design, mål og lysstrøm sammenlignbar med en glødelampe eller halogenlampe.
63 kr
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes tirsdag 7. apr
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4073662LEDVANCE PERFORMANCE ledd-lyskilde produsert helt i glass med filamentteknologi. Design, mål og lysstrøm sammenlignbar med en glødelampe eller halogenlampe.
Produktinformasjon
LEDVANCE PERFORMANCE ledd-lyskilde produsert helt i glass med filamentteknologi. Design, mål og lysstrøm sammenlignbar med en glødelampe eller halogenlampe. God fargegjengivelse og lang levetid. Ideell for dekorative installasjoner, applikasjoner i hjemmet og allmennbelysning. For utendørs bruk kun i egnede utendørsarmaturer
| Tekniske data | |
| Diameter fra/til | 45 mm |
|---|---|
| Dimming faseavsnitt | Ja |
| Dimming fasepåsnitt | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Lampeeffekt | 1.8 W |
| Effektfaktor | 0.4 |
| Energieffektivitetsklasse i henhold til EU-direktiv 2019/ 2015 | D |
| Fotobiologisk sikkerhet iflg. EN 62471 | RG0 |
| Farge | Hvit |
| Kapslingsfarge | Andre |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM6 |
| Fargetemperatur | 2700 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Middels levetid | 15000 h |
| Filamentlampe | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Med lampebetegnelse | P45 |
| Lysutbytte lampe | 138 lm/W |
| Lampeform | Rund/ kule |
| Lysstrøm | 250-250 lm |
| Lysfarge i henhold til EN 12464-1 | Varm, hvit, <3300 K |
| Egnet for elektronisk forkoblingsenhet | Nei |
| Egnet for magnetisk ballast | Nei |
| Materiale på lyspære | Glass |
| Med IFTTT-støtte | Ja |
| Min. antall koblingssykluser | 100000 |
| Nominell spenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 15-15 mA |
| Nominell lysstrøm i henhold til IEC 62612 | 250 lm |
| Sokkel | E14 |
| Spenningstype | AC |
| Strålingsvinkel | 320-320 ° |
| Glasskuppel | Matt / frostet |
| Antatt energiforbruk på 1000 timer | 2 kWh |
| REACH - Inneholder kandidatstoffer | Bly |
| REACH Dato | 2025-01-01 |
| REACH Informasjonsplikt | Ja |
| Lengde | 80 mm |
EAN 4099854443398
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

