LEDVANCE NormalArt.nr: 4073613
LED-lampe
7,2 W, 1521 lm, 2700 K, E27, dimbar
Beskrivelse
Art.nr: 4073613LEDVANCE SUPERIOR ledd-lyskilde med energiklasse A produsert helt i glass med filamentteknologi. Svært høy effektivitet opptil 213 lm/W.
249 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 10-17 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4073613LEDVANCE SUPERIOR ledd-lyskilde med energiklasse A produsert helt i glass med filamentteknologi. Svært høy effektivitet opptil 213 lm/W.
Produktinformasjon
LEDVANCE SUPERIOR ledd-lyskilde med energiklasse A produsert helt i glass med filamentteknologi. Svært høy effektivitet opptil 213 lm/W. Lang levetid og høyt antall tennsykluser opptil 500 000 stk gjør den ideell der man tenner og slukker lyset ofte. Lyskilden leveres i en miljøvennlig emballasje. Design, mål og lysstrøm sammenlignbar med en glødelampe eller halogenlampe. Lav flimmer. Perfekt for dekorative installasjoner, applikasjoner i hjemmet og allmennbelysning. For utendørs bruk kun i egnede utendørsarmaturer.
| Tekniske data | |
| Diameter fra/til | 60 mm |
|---|---|
| Dimming faseavsnitt | Ja |
| Dimming fasepåsnitt | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Forvrengning (THD) | 50 % |
| Lampeeffekt | 7.2 W |
| Effektfaktor | 0.5 |
| Energieffektivitetsklasse i henhold til EU-direktiv 2019/ 2015 | A |
| Fjernbetjening mulig | Nei |
| Fotobiologisk sikkerhet iflg. EN 62471 | RG0 |
| Farge | Hvit |
| Kapslingsfarge | Andre |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM6 |
| Fargetemperatur | 2700 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Middels levetid | 50000 h |
| Filamentlampe | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Lysutbytte lampe | 211 lm/W |
| Lampeform | Pæreform |
| Lysstrøm | 1521-1521 lm |
| Lysfarge i henhold til EN 12464-1 | Varm, hvit, <3300 K |
| Egnet for elektronisk forkoblingsenhet | Nei |
| Egnet for magnetisk ballast | Nei |
| Materiale på lyspære | Glass |
| Med fjernkontroll | Nei |
| Med bevegelsessensor | Nei |
| Med skumringsbryter | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Ja |
| Min. antall koblingssykluser | 500000 |
| Nominell spenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 35-35 mA |
| Nominell lysstrøm i henhold til IEC 62612 | 1521 lm |
| Sokkel | E27 |
| Spenningstype | AC |
| Strålingsvinkel | 300° |
| Glasskuppel | Klar |
| Antatt energiforbruk på 1000 timer | 8 kWh |
| REACH - Inneholder kandidatstoffer | Bly |
| REACH-dato | 2024-06-01 |
| REACH informasjonsplikt | Ja |
| Lengde | 105 mm |
EAN 4099854476723
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

