LEDVANCE HQL PerformanceArt.nr: 4073601
LED-lampe
6000 lm, 32,4 W, E27
Beskrivelse
Art.nr: 4073601LEDVANCE HQL LED FILAMENT PERFORMANCE erstatter tradisjonelle utladningslamper i eksisterende installasjoner. Samme design som tradisjonelle kvikksølvlamper i glass med ellipsoidform.
985 kr
inkl. MVA
Sendes innen 10-17 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4073601LEDVANCE HQL LED FILAMENT PERFORMANCE erstatter tradisjonelle utladningslamper i eksisterende installasjoner. Samme design som tradisjonelle kvikksølvlamper i glass med ellipsoidform.
Produktinformasjon
LEDVANCE HQL LED FILAMENT PERFORMANCE erstatter tradisjonelle utladningslamper i eksisterende installasjoner. Samme design som tradisjonelle kvikksølvlamper i glass med ellipsoidform. Full bruk av reflektor i eksisterende armatur takket være 360 graders spredningsvinkel. For drift med konvensjonelle Drivere for kvikksølv eller nettspenning ved utskifting av kvikksølvlamper. For drift med nettspenning uten forkobling ved utskifting av øvrige utladningslamper. Lave vedlikeholdskostnader takket være den lange levetiden. Energibesparelse på opptil 82%. Kapslingsgrad IP65 og overspenningsvern opptil 4 kV (L-N). Ideell passform for dekorative armaturer som krever høy lysmengde som gater, områdebelysning, fotgjengerområder og parker. Utendørsapplikasjoner kun i egnede armaturer.
| Tekniske data | |
| Diameter fra/til | 90 mm |
|---|---|
| Dimbar | Nei |
| Lampeeffekt | 32.4-32.4 W |
| Effektfaktor | 0.9 |
| Energieffektivitetsklasse i henhold til EU-direktiv 2019/ 2015 | B |
| Fotobiologisk sikkerhet iflg. EN 62471 | RG1 |
| Farge | Hvit |
| Kapslingsfarge | Andre |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM6 |
| Fargetemperatur | 4000 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Middels levetid | 60000 h |
| Filamentlampe | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP65 |
| Lysutbytte lampe | 185 lm/W |
| Lampeform | Andre |
| Lysstrøm | 6000-6000 lm |
| Lysfarge i henhold til EN 12464-1 | Nøytral 3300 til 5300 K |
| Egnet for elektronisk forkoblingsenhet | Nei |
| Egnet for magnetisk ballast | Ja |
| Materiale på lyspære | Glass |
| Med IFTTT-støtte | Ja |
| Min. antall koblingssykluser | 100000 |
| Nominell spenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 156-156 mA |
| Nominell lysstrøm i henhold til IEC 62612 | 6000 lm |
| Sokkel | E27 |
| Spenningstype | AC |
| Strålingsvinkel | 360-360 ° |
| Glasskuppel | Matt / frostet |
| Antatt energiforbruk på 1000 timer | 33 kWh |
| REACH-dato | 2025-01-01 |
| REACH informasjonsplikt | Nei |
| Lengde | 226 mm |
EAN 4099854470042
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

