Osram Halostar StarliteArt.nr: 3051714
Halogenlampe
20W, G4
Beskrivelse
Art.nr: 3051714OSRAM HALOSTAR STAR lavvolts halogenlampa med stiftsokkel for briljant aksentbelysning. Utrolig små dimensjoner for ny revolusjonerende armaturdesign.
Produktet har utgått
Beskrivelse
Art.nr: 3051714OSRAM HALOSTAR STAR lavvolts halogenlampa med stiftsokkel for briljant aksentbelysning. Utrolig små dimensjoner for ny revolusjonerende armaturdesign.
Produktinformasjon
OSRAM HALOSTAR STAR lavvolts halogenlampa med stiftsokkel for briljant aksentbelysning. Utrolig små dimensjoner for ny revolusjonerende armaturdesign. Godkjent for bruk i åpne armaturer. 100 % dimbar og svært god fargegjengivelse. Kvikksølvfri.
- Strålende aksentbelysning
- Utrolig små dimensjoner for ny revolusjonerende armaturdesign
- Godkjent for bruk i åpne armaturer (iht. IEC 60598-1)
- Aksial glødetråd for optimalt rettet lys
- Spesielle korrosjonsbeskyttede stifter
- UV-filter
- Inneholder ikke kvikksølv
| Nominelt wattall | 20W |
| Fargetemperatur | 2800 K |
| Lysstyrke | 375 lm |
| Fargegjengivelsesindeks Ra | 100 |
| Sokkel | G4 |
| Mål (Diameter x Lengde) | 10 x 33 mm |
| Antall tenningssykluser. | 50 000 |
| Nominell levetid | 2 000 h |
| Ytterkuppel | T10 |
| Energiforbruk | 22 kWh/1000 h |
| Energiklasse | C |
| ILCOS | HSGST/C/UB-20-12-G4-10/22 |
Energimerking Lyskilde - G
Lumen 300 lm
Fargetemperatur 2800 K
EAN 4058075094215
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


