Westal Athena II PIRArt.nr: 3133698
Plafond
PIR-sensor, hvit, 3000 K
Beskrivelse
Art.nr: 3133698Tynn tak- og veggplafond utstyrt med LED, styrt via PIR-sensor med opptil 6 m deteksjonsområde. Sensoren har justerbar etterlystid og følsomhet.
1 153 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Flere enn 10 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3133698Tynn tak- og veggplafond utstyrt med LED, styrt via PIR-sensor med opptil 6 m deteksjonsområde. Sensoren har justerbar etterlystid og følsomhet.
Produktinformasjon
Tynn tak- og veggplafond utstyrt med LED som styres med en PIR-sensor med opptil 6 m deteksjonsområde. Sensoren har justerbar holdetid og følsomhet. Armaturen kan kobles som master, noe som gjør at den kan styre andre armaturer, maks. 200 W inkludert master. Flere master-armaturer kan installeres parallelt forutsatt at armaturene ligger på samme gruppesikring og ikke overstiger 200 W totalt. Plafonden har hurtigkoblingsklemme og doble knockouts for utenpåliggende kabel og viderekobling. Tilpasset for innendørs bruk.
| Tekniske data | |
| REACH-dato | 2021-12-08 |
|---|---|
| REACH informasjonsplikt | No |
| Antall poler | 3 |
| Armatur med begrenset yttertemperatur "D" (EN 60598-2-24) | Nei |
| Dimmerfunksjon mangler | Ja |
| Forkobling/driver | LED-driver (konstantstrøm) |
| Driver inkludert | Ja |
| Farge hus/kapsling/stamme | Hvit |
| Fargetemperatur | 3000 K |
| Fargegjengivelsesindeks (CRI/Ra) | 80-89 |
| Høyde/Dybde | 42,5 mm |
| Kapslingsgrad (IP) | IP44 |
| Lederareal | 2,5 mm² |
| Lysfordeling | Symmetrisk |
| Lyskilde | LED (utskiftbar) |
| Lysstrålingsvinkel | Ekstra bredstrålende >80° |
| Lysutbytte | 89 lm/W |
| Lysuttak | Direkte |
| Egnet for innbygging/innfelling | Nei |
| Egnet for nødbelysning | Nei |
| Egnet for pendeloppheng | Nei |
| Egnet for rekkemontasje | Nei |
| Egnet for takmontering | Ja |
| Egnet for utenpåliggende montasje | Ja |
| Egnet for veggmontering | Ja |
| Materiale hus/kapsling/stamme | Plast |
| Materiale kuppel/skjerm | Plast (opal) |
| Maks. systemeffekt | 18 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Med lyssensor | Ja |
| Med bevegelsessensor | Ja |
| Merkespenning | 220-240 V |
| Nominell omgivelsestemperatur i henhold til IEC 62722-2-1 | -25-50 °C |
| Nominell lysstrøm (IEC 62722-2-1) | 1609 lm |
| Rasterutførelse | Ingen |
| Isolasjonsklasse | II |
| Slagfasthet (IK) | IK10 |
| Spenningstype | AC/DC |
| Type kabel føring | Egnet for gjennomgående ledning |
| Ytre diameter | 300 mm |
Serie Westal Athena
Energimerking Lyskilde - E
EAN 7393048861577
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
Energieffektivitetsklassen for lyskilder baseres på lysutvekslingen utgående fra kraften fra strømnettet. Dette beregnes gjennom at den deklarerte brukbare lysstrømmen (uttrykt i lm) divideres med deklarert effektforbruk i på-modus (uttrykt i W) og multipliseres med den gjeldende faktoren.
Faktorer – lyskilde type:
Rundtstrålende (NDS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,000
Rundtstrålande (NDLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 0,926
Rettet (DLS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,176
Rettet (DLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 1,089
Energimerke E betyr at lyskilden har en brukbar lysstrøm på 110-135 lm/W.
Les det fullstendige produktinformasjonsbladetFaktorer – lyskilde type:
Rundtstrålende (NDS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,000
Rundtstrålande (NDLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 0,926
Rettet (DLS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,176
Rettet (DLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 1,089
Energimerke E betyr at lyskilden har en brukbar lysstrøm på 110-135 lm/W.

