Designlight D-10/15MW2CCTArt.nr: 4067925
Downlight
Beskrivelse
Art.nr: 4067925Tracy er en fleksibel downlight for allmennbelysning i offentlige bygninger, kontorer, korridorer og lignende miljøer. Fargetemperaturen er justerbar mellom 3000K og 4000K, og også effekten er justerbar, noe som gir flere kombinasjoner i ett og samme produkt.
787 kr
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes tirsdag 7. apr
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4067925Tracy er en fleksibel downlight for allmennbelysning i offentlige bygninger, kontorer, korridorer og lignende miljøer. Fargetemperaturen er justerbar mellom 3000K og 4000K, og også effekten er justerbar, noe som gir flere kombinasjoner i ett og samme produkt.
Produktinformasjon
Tracy er en fleksibel downlight for allmennbelysning i offentlige bygninger, kontorer, korridorer og lignende miljøer. Fargetemperaturen er justerbar mellom 3000K og 4000K, og også effekten er justerbar, noe som gir flere kombinasjoner i ett og samme produkt. Alle versjoner er utstyrt med koblingsboks og hurtigkobling, noe som forenkler installasjonen for montøren. Farge: hvit RAL9003.
Variantvalg å velge mellom
10/15 W Standard – liten versjon, hulldiameter 140–155 mm, av/på via Dip-switch
15/20 W Standard – stor versjon, hulldiameter 176–200 mm, av/på via Dip-switch
15 W DALI – liten versjon, hulldiameter 140–155 mm, full DALI-dimming
20 W DALI – stor versjon, hulldiameter 176–200 mm, full DALI-dimming
Variantvalg å velge mellom
10/15 W Standard – liten versjon, hulldiameter 140–155 mm, av/på via Dip-switch
15/20 W Standard – stor versjon, hulldiameter 176–200 mm, av/på via Dip-switch
15 W DALI – liten versjon, hulldiameter 140–155 mm, full DALI-dimming
20 W DALI – stor versjon, hulldiameter 176–200 mm, full DALI-dimming
| Tekniske data | |
| Antall poler | 2 |
|---|---|
| Brannvernklasse "D" | Nei |
| Bluetooth | Nei |
| Børstet overflate | Nei |
| Ytre diameter | 176 mm |
| Dimming 0-10 V | Nei |
| Dimming 1-10 V | Nei |
| Dimming faseavsnitt | Nei |
| Dimming DALI | Nei |
| Dimming DALI-2 | Nei |
| Dimming DMX | Nei |
| Dimming DSI | Nei |
| Dimming fasepåsnitt | Nei |
| Dimming LineSwitch | Nei |
| Dimming Touch and Dim | Nei |
| Dimming trykknapp | Nei |
| Dimming nettspenningsmodulasjon | Nei |
| Dimming med integrert potensiometer | Nei |
| Dimming programmerbar | Nei |
| Dimming RF | Nei |
| Dimming sinuskurve reduksjon | Nei |
| Dimming leverandørspesifikk | Nei |
| Dimming ZigBee | Nei |
| Dimbar | Nei |
| Driftsutstyr | LED betjeningsenhet strømstyrt |
| Driver inkludert | Ja |
| Energieffektivitetsklasse for lyskilden i henhold til EU-forordning 2019/2015 | D |
| Kapslingsfarge | Hvit |
| Farge på lys, justerbar | Trinn |
| Fargetemperatur | 3000-4000 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Høyde/dybde | 67 mm |
| Innbyggingsdiameter | 140-155 mm |
| Installasjonshøyde | 67 mm |
Touch-funktsjon Nei
Energimerking Lyskilde - D
Fargetemperatur 4000 K
Diameter 176 mm
Dimbar Nei
Lyskilde LED
Effekt lampe 15 W
Farge Hvit
EAN 7340132806051
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


