Designlight D-007B27Art.nr: 4067923
Downlight
Beskrivelse
Art.nr: 4067923D-007 er utstyrt med den nyeste teknologien innen linse og reflektor, noe som gir både et eksklusivt uttrykk og et kvalitativt lys. Den modulære designen gjør at armaturen enkelt kan tas fra hverandre, noe som forlenger livssyklusen og muliggjør korrekt resirkulering.
472 kr
inkl. MVA
Sendes innen 10-11 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4067923D-007 er utstyrt med den nyeste teknologien innen linse og reflektor, noe som gir både et eksklusivt uttrykk og et kvalitativt lys. Den modulære designen gjør at armaturen enkelt kan tas fra hverandre, noe som forlenger livssyklusen og muliggjør korrekt resirkulering.
Produktinformasjon
D-007 er utstyrt med den nyeste teknologien innen linse og reflektor, noe som gir både et eksklusivt uttrykk og et kvalitativt lys. Den modulære designen gjør at armaturen enkelt kan tas fra hverandre, noe som forlenger livssyklusen og muliggjør korrekt resirkulering. Finnes i fargene svart eller hvit.
Den robuste koblingsboksen med hurtigkobling forenkler installasjonen og sparer både tid og penger. Høy beskyttelsesklasse og vinklingsbar design gjør D-007 fleksibel for mange bruksområder, for eksempel kjøkken, bad og saltak innendørs.
Velg mellom fargetemperaturene 2700K og 3000K
2700K – varmhvitt lys, myk og trivelig stemning
3000K – varmt/hvitt lys med noe kaldere tone for allmennbelysning
Den robuste koblingsboksen med hurtigkobling forenkler installasjonen og sparer både tid og penger. Høy beskyttelsesklasse og vinklingsbar design gjør D-007 fleksibel for mange bruksområder, for eksempel kjøkken, bad og saltak innendørs.
Velg mellom fargetemperaturene 2700K og 3000K
2700K – varmhvitt lys, myk og trivelig stemning
3000K – varmt/hvitt lys med noe kaldere tone for allmennbelysning
| Tekniske data | |
| Brannvernklasse "D" | Nei |
|---|---|
| Børstet overflate | Nei |
| Bredde | 95 mm |
| Ytre diameter | 95 mm |
| Dimming faseavsnitt | Ja |
| Dimming DALI | Nei |
| Dimming DALI-2 | Nei |
| Dimming fasepåsnitt | Ja |
| Dimming med integrert potensiometer | Nei |
| Dimbar | Ja |
| Driftsutstyr | LED betjeningsenhet strømstyrt |
| Driver inkludert | Ja |
| Effektfaktor | 0.9 |
| Energieffektivitetsklasse for lyskilden i henhold til EU-forordning 2019/2015 | F |
| Kapslingsfarge | Svart |
| Farge på lys, justerbar | Nei |
| Fargetemperatur | 2700 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 90-100 (klasse 1A) |
| Høyde/dybde | 41 mm |
| Innbygningsbredden | 73 mm |
| Innbyggingsdiameter | 73-83 mm |
| Installasjonshøyde | 38 mm |
| Innebygd lengde | 73 mm |
Energimerking Lyskilde - F
Fargetemperatur 2700 K
Diameter 95 mm
Dimbar Ja
Lyskilde LED
Bredde 95 mm
Farge Svart
Vinklingsbar Ja
EAN 7340132804842
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


