Scan Products EsmaArt.nr: 3135547
Spotlight
15 W, 3000 K
Beskrivelse
Art.nr: 3135547En dimbar 3F-skinnespotlight, som er laget i en stilig og tidløs design. Kan for eksempel brukes i detaljhandel/butikkmiljøer, der du vil ha gode lysegenskaper med høy fargegjengivelse.
811 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 13-15 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3135547En dimbar 3F-skinnespotlight, som er laget i en stilig og tidløs design. Kan for eksempel brukes i detaljhandel/butikkmiljøer, der du vil ha gode lysegenskaper med høy fargegjengivelse.
Produktinformasjon
Scan Products Esma er en dimbar 3F-skinnespotlight, som er laget i en stilig og tidløs design. Kan for eksempel brukes i detaljhandel/butikkmiljøer, der du vil ha gode lysegenskaper med høy fargegjengivelse. Esma leveres i 15W med en universell adapter som passer til de fleste 3F-jernbanesystemer, inkludert Global.
| Tekniske data | |
| Spenning | 220-240VAC 50Hz |
|---|---|
| Strålevinkel | 38° |
| Beskyttelsesklasse | I |
| Systemstrøm | 15W |
| Fargetemperatur | 3000K |
| Fargegjengivelse | Ra>90 |
| Lysintensitet | 1180lm |
| SDCM | <3 |
| Utvendige mål | 176 x 131 x Ø70 mm |
Energimerking Lyskilde - F
Lumen 1180 lm
Fargetemperatur 3000 K
Diameter 70 mm
Dimbar Ja
Spredningsvinkel 38 °
Effekt lampe 15 W
Farge Hvit
EAN 5713080145077
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

