Konstsmide 4530-590Art.nr: 2819547
Laserlampe
rød og grønn, LED, timer, 12 V/IP44
Beskrivelse
Art.nr: 2819547Laserlampe på 12 W som gir rødt og grønt lys. Utstyrt med timer og har et energiforbruk på 14 kW/1000 h. IP44.
Produktet har utgått
Beskrivelse
Art.nr: 2819547Laserlampe på 12 W som gir rødt og grønt lys. Utstyrt med timer og har et energiforbruk på 14 kW/1000 h. IP44.
Produktinformasjon
Konstsmide 4530-590 er en laserlampe på 12 W som gir rødt og grønt lys. Lampen er utstyrt med timer og har et energiforbruk på 14 kW/1000 h. Kapslingsklasse IP44.
| Godkjent for utendørs bruk | Ja |
| Farge (belysning) | Rød/grønn |
| Farge (produkt) | Svart |
| Materiale | Plast |
| Kontakt | EUR |
| Strømkilde | Transformator |
| Transformatoreffekt | 18 W |
| Transformatorspenning | 12 V |
| Effekt | 12 W |
| Fjernkontroll inngår | Ja |
| Batterier i fjernkontroll | 1 (alkalisk) |
| Antall lamper | 2 |
| Lyskilde følger med | Ja |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Lyskilde | LED |
| Skumringsrelé | Nei |
| Timer | Ja |
| Dimbar | Nei |
| Energiforbruk | 14 kW/1000 h |
| Energimerking | A |
| Kapslingsgrad | IP44 |
| Kabeltype | PVC |
| Strømbryter | Nei |
| Lengde, tilkoblingsledning | 500 cm |
| Mål (H x B x D) | 16 x 10 x 10 cm |
EAN 7318304530592
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
