Led Lenser P2R WorkArt.nr: 3093742
Pennlampe
110 lm
Beskrivelse
Art.nr: 3093742Liten, fleksibel og oppladbar pennlampe med 3 lysfunksjoner og varmt lys, CRI 80, som gir bedre fargegjengivelse. Egnet for bruk i de fleste situasjoner der det er begrenset plass.
477 kr
inkl. MVA
Kan ikke bestilles for øyeblikket
Hvis du vil få beskjed når produktet er tilbake på lager, må du godta cookies for markedsføring. Klikk her for å håndtere cookies..
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3093742Liten, fleksibel og oppladbar pennlampe med 3 lysfunksjoner og varmt lys, CRI 80, som gir bedre fargegjengivelse. Egnet for bruk i de fleste situasjoner der det er begrenset plass.
Produktinformasjon
Liten, fleksibel og oppladbar pennlampe med 3 lysfunksjoner og varmt lys, CRI 80, som gir bedre fargegjengivelse. Egnet for bruk i de fleste situasjoner der det er begrenset plass.
- Kjemisk resistant
- Ladetid: 150 minutter
Leveringsomfang
- Li ion batteri 3.7 V 300 mAh
- Magnestisk ladekabel
- Stropp til håndledd
- Fodral
| Tekniske data | |
| Farge | Svart |
|---|---|
| Lengde | 120 mm |
| Lysstrøm | 110 lm |
| Maks. rekkevidde | 90 m |
| Brenntid | 0,5-7 h |
| Kapslingsklasse (IP) | IP54 |
| Oppladbar | Ja |
| Batteritype | Litiumjon (Li-ion) |
| Total vekt | 44 g |
EAN 4058205020572
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

