SCANGRIP SITE LIGHT 80Art.nr: 3114599
Arbeidslampe
med transportkasse
Beskrivelse
Art.nr: 3114599Kompakt og lett arbeidslampe som egner seg for store flater og gir opptil 80000 lumen. Lampen har Bluetooth som gir mulighet til å slå av og på lyset og bruke dimmerfunksjonen via en app.
17 561 kr
inkl. MVA
Sendes innen 11-15 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Dette produktet inngår i:
Beskrivelse
Art.nr: 3114599Kompakt og lett arbeidslampe som egner seg for store flater og gir opptil 80000 lumen. Lampen har Bluetooth som gir mulighet til å slå av og på lyset og bruke dimmerfunksjonen via en app.
Produktinformasjon
Kompakt og lett arbeidslampe som egner seg for store flater og gir opptil 80000 lumen. Lampen har Bluetooth som gir mulighet til å slå av og på lyset og bruke dimmerfunksjonen via en app. Utstyrt med et integrert bærehåndtak for enkel transport. Leveres med en adapter som kan brukes til å feste lampen på stativ. Leveres med en transportkasse.
- Svært kraftig strålekaster som lyser opp store flater og gir opptil 80000 lumen.
- Perfekt for belysning av byggeplasser, lagerhaller og produksjonsanlegg
- Kan styres via en app ved hjelp av Bluetooth
- Helt smuss- og vanntett med IP65
- Kompakt og lett design
- Lysdempingsfunksjon
- Med transportkasse
| Tekniske data | |
| Maks. lysutgang | 80000 lm |
|---|---|
| Min. Lysstrøm | 20000 lm |
| Lampetype | 864 x SMD LED |
| Ledd virkningsgrad | 189 lm/w |
| Fargetemperatur (CCT) | 6000K |
| Fargegjengivelse (CRI) | Ra >80 |
| Justerbar Lysstrøm | 4 trinn |
| Lysvinkel Frontlys | 120° |
| Kabel | 10m/3x1.0 mm2 H07RN-F |
| Maks effektforbruk | 630,00 W |
Smarte hjem Ja
EAN 5708997903902
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
