Rutab Aries 80 W 10-30 VArt.nr: 4087468
Arbeidsrampe
Beskrivelse
Art.nr: 4087468Arbeidslysrampe med 3800 faktiske lumen og en effekt på 80W. Rampen har et robust helstøpt aluminiumshus, bygget for å møte tøffe arbeidsmiljøer.
3 038 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 2-8 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4087468Arbeidslysrampe med 3800 faktiske lumen og en effekt på 80W. Rampen har et robust helstøpt aluminiumshus, bygget for å møte tøffe arbeidsmiljøer.
Produktinformasjon
Arbeidslysrampe med 3800 faktiske lumen og en effekt på 80W. Rampen har et robust helstøpt aluminiumshus, bygget for å møte tøffe arbeidsmiljøer. Mørktonet linse av slagfast polykarbonat, tynn design gjør denne rampen lettplassert og passer perfekt til ulike typer arbeidskjøretøy og maskiner. Fester for sidemontering og midtmontering medfølger. IP67. Mål 369x38x60mm
| Tekniske data | |
| REACH Dato | 2025-01-16 |
|---|---|
| REACH Informasjonsplikt | Nei |
| Bredde | 369 mm |
| Driver inkludert | Ja |
| Fargetemperatur | 6500 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Høyde/dybde | 38 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP67 |
| Lysfarge | Hvit |
| Lampetype | LED ikke utskiftbar |
| Egnet for lampeeffekt | 80 W |
| Lengde | 60 mm |
| Materiale I lyshode | Aluminium |
| Maks systemeffekt | 80 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Nominell spenning | 10-30 V |
| Effektiv lysstrøm | 3800 lm |
| Spenningstype | DC |
| Utførelse av fot/base | Skru på plate |
EAN 7350142723897
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
