EasyBattery EasyBattery Pro 100 BAT100Art.nr: 3093894
Batteribackup
for EasyReel PRO/EasyLed PRO LED-slynger
Beskrivelse
Art.nr: 3093894EasyBattery PRO 100 er en profesjonell batteribackup for EasyReel PRO og EasyLed PRO LED-slynger. EasyBattery PRO 100 gjør slyngene til kombinert arbeids- og nød-belysning for alle typer steder, inkludert byggeplasser, arrangementer og andre midlertidige og faste installasjoner.
4 394 kr
inkl. MVA
2 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3093894EasyBattery PRO 100 er en profesjonell batteribackup for EasyReel PRO og EasyLed PRO LED-slynger. EasyBattery PRO 100 gjør slyngene til kombinert arbeids- og nød-belysning for alle typer steder, inkludert byggeplasser, arrangementer og andre midlertidige og faste installasjoner.
Produktinformasjon
EasyBattery PRO 100 er en profesjonell batteribackup for EasyReel PRO og EasyLed PRO LED-slynger. EasyBattery PRO 100 gjør slyngene til kombinert arbeids- og nød-belysning for alle typer steder, inkludert byggeplasser, arrangementer og andre midlertidige og faste installasjoner. Til hver EasyBattery PRO 100 kan totalt 100 meter LED-slynge kobles til. To moduser, High og Low med 60 % i ca. 2 timer respektive 60 % og gradvis synkende i ca. 4 timer. EasyBattery PRO 100 er IP65-klassifisert og leveres komplett med støpsel og tilkoblingskontakt til EasyReel og EasyLed PRO. Ingen ekstra nettdel er nødvendig for LED-slyngene, den er innebygd i produktet.
| Tekniske data | |
| Merkespenning likestrømformer | 185 V |
|---|---|
| Kontinuerlig effekt omformer | 800 W |
| Nominell inngangsspenning lader | 240 V |
| Beskyttelsesklasse IP | IP65 |
| Kapslingsmateriale | Aluminium |
| Omgivelsestemperatur | -15-40 °C |
| Overlast-/temperaturvern | Ja |
| Med jordfeilbryter | Nei |
| Kortslutningsbeskyttet | Ja |
| Bredde | 220 mm |
| Dybde | 145 mm |
| Høyde | 60 mm |
Bredde 220 mm
Dybde 145 mm
EAN 7350115330091
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
