Airam 4546538Art.nr: 4087355
Stolpefeste
60 mm
Beskrivelse
Art.nr: 4087355Stolpefeste til Range 60mm.
366 kr
inkl. MVA
Sendes innen 11-15 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4087355Stolpefeste til Range 60mm.
Produktinformasjon
Stolpefeste til Range 60mm.
| Tekniske data | |
| REACH-dato | 2024-11-07 |
|---|---|
| REACH informasjonsplikt | Nei |
| Bredde | 266 mm |
| Farge | Grå |
| Høyde | 104 mm |
| Lengde | 92 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Reservedel | Nei |
| Tilbehør | Ja |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Type tilbehør/reservedel | Festesett |
EAN 6435200308559
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
