Housegard Luma CA150Art.nr: 4087371
Kullosalarm
Beskrivelse
Art.nr: 4087371Varsler én, varsler alle – på den måten blir du varslet uansett hvor du befinner deg, kan kobles sammen trådløst med opptil 40 andre varslere i vår LUMA-serie. LUMA kullosvarsler reagerer raskt ved farlige nivåer av kullos og anbefales spesielt for rom med brenseldrevne varmekilder eller anordninger.
403 kr
inkl. MVA
Sendes innen 12-13 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4087371Varsler én, varsler alle – på den måten blir du varslet uansett hvor du befinner deg, kan kobles sammen trådløst med opptil 40 andre varslere i vår LUMA-serie. LUMA kullosvarsler reagerer raskt ved farlige nivåer av kullos og anbefales spesielt for rom med brenseldrevne varmekilder eller anordninger.
Produktinformasjon
Varsler én, varsler alle – på den måten blir du varslet uansett hvor du befinner deg, kan kobles sammen trådløst med opptil 40 andre varslere i vår LUMA-serie. LUMA kullosvarsler reagerer raskt ved farlige nivåer av kullos og anbefales spesielt for rom med brenseldrevne varmekilder eller anordninger. Gjennom Luma Hub (kjøpes separat) gjør du varsleren din smart og kan f.eks. få varsler på telefonen din.
• Seriekoblet - kan kobles i serie med opptil 40 enheter trådløst via 868MHz.
• Smart hjem-funksjon! Koble til smarttelefon via Smart Life-appen. (Hub selges separat)
• Test- og pauseknapp.
• batteri med opptil 5 års levetid følger med.
• Både 3M monteringsteip og skruer følger med.
• Seriekoblet - kan kobles i serie med opptil 40 enheter trådløst via 868MHz.
• Smart hjem-funksjon! Koble til smarttelefon via Smart Life-appen. (Hub selges separat)
• Test- og pauseknapp.
• batteri med opptil 5 års levetid følger med.
• Både 3M monteringsteip og skruer følger med.
| Tekniske data | |
| REACH-dato | 2024-09-18 |
|---|---|
| REACH informasjonsplikt | Nei |
| Antall NO-kontakter | 0 |
| Antall vekselkontakter | 0 |
| Antall NC-kontakter | 0 |
| Bredde | 92 mm |
| Registrerer Amoniakk | Nei |
| Registrerer andre gasser | Nei |
| Registrerer Narkosegass | Nei |
| Brennbar gass | Ja |
| Registrerer Butan | Nei |
| Eksplosiv gass | Ja |
| Giftig gass | Ja |
| Registrerer Tåregass | Nei |
| Registrerer Kulldioxid | Nei |
| Registrerer Kullmonoxid | Ja |
| Registrerer Metan | Nei |
| Registrerer Naturgass | Nei |
| Registrerer Propan | Nei |
| Kvelende gass | Nei |
| Driftspenning ved DC | 3 V |
| Frittstående | Ja |
| Farge | Hvit |
| Høyde/dybde | 37 mm |
| Seriekobling via radio | Ja |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Lydstyrke | 85 dB(A) |
| Lengde | 92 mm |
| Forsyningsspenning ved DC | 3 V |
| Med backupbatteri | Nei |
| Med spenningsangivelse | Ja |
| Med IFTTT-støtte | Nei |
| Monteringsmetode | Utenpåliggende |
| Nettverkstilkobling via kabel | Nei |
| Nettverkstilkobling via radio | Ja |
| Meldetype | Optisk |
| Type matespenning | DC |
| Type driftspenning | DC |
EAN 7320896040311
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
