Housegard Luma HA450Art.nr: 4087372
Temperaturalarm
Beskrivelse
Art.nr: 4087372Varsler én, varsler alle – på den måten blir du varslet uansett hvor du befinner deg, kan kobles sammen trådløst med opptil 40 andre varslere i vår LUMA-serie. LUMA varmevarsler varsler om høye temperaturer og er et supplement til brannvarsler.
327 kr
inkl. MVA
Sendes innen 12-13 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4087372Varsler én, varsler alle – på den måten blir du varslet uansett hvor du befinner deg, kan kobles sammen trådløst med opptil 40 andre varslere i vår LUMA-serie. LUMA varmevarsler varsler om høye temperaturer og er et supplement til brannvarsler.
Produktinformasjon
Varsler én, varsler alle – på den måten blir du varslet uansett hvor du befinner deg, kan kobles sammen trådløst med opptil 40 andre varslere i vår LUMA-serie. LUMA varmevarsler varsler om høye temperaturer og er et supplement til brannvarsler. Egnet for kjøkken, vaskerom, loft, gressklipperhus, der det er kaldt, fuktig eller støvete. Gjennom Luma nav (kjøpes separat) gjør du varsleren din smart og kan f.eks. få varsler på telefonen din.
Modell: HA450
Seriekoblet - kan kobles i serie med opptil 40 enheter trådløst via 868MHz.
Smart hjem-funksjon! Koble til smarttelefon via Smart Life-appen. (Nav selges separat)
Test- og pauseknapp.
Batteri med opptil 10 års levetid er inkludert.
Både 3M monteringsteip og skruer følger med.
Modell: HA450
Seriekoblet - kan kobles i serie med opptil 40 enheter trådløst via 868MHz.
Smart hjem-funksjon! Koble til smarttelefon via Smart Life-appen. (Nav selges separat)
Test- og pauseknapp.
Batteri med opptil 10 års levetid er inkludert.
Både 3M monteringsteip og skruer følger med.
| Tekniske data | |
| REACH-dato | 2024-09-10 |
|---|---|
| REACH informasjonsplikt | Nei |
| Virkemåte | Termodifferensial |
| Inkludert batteri | Litium |
| Separat sokkel nødvendig | Nei |
| Bredde | 100 mm |
| Diameter fra/til | 100 mm |
| Driftspenning ved DC | 3 V |
| Frittstående | Ja |
| Farge | Hvit |
| Høyde/dybde | 35 mm |
| Seriekobling via radio | Nei |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Akustisk melding | Ja |
| Egnet for kanalfeste | Nei |
| Lengde | 100 mm |
| Forsyningsspenning ved DC | 3 V |
| Maks. Antall I serie | 40 |
| Med backupbatteri | Nei |
| Med orienteringslys | Nei |
| Med spenningsangivelse | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Ja |
| Min. lydnivå (på en avstand av 3 meter) | 85 dB(A) |
| Monteringsmetode | Utenpåliggende |
| Nettverkstilkobling via kabel | Nei |
| Nettverkstilkobling via radio | Ja |
| Optisk melding | Ja |
| Primær strømforskyning | Batteri/akkumulator |
| Røykvarsler | Nei |
| Selvklebende | Ja |
| Type matespenning | DC |
| Type test- / pauseknapp | Kombinasjon |
| VdS akseptert | Nei |
EAN 7320896040335
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
