ABB Saga FAP3002-916Art.nr: 4022971
Trykknapp
RWC-installasjon, én knapp, streng
Beskrivelse
inkl. MVA
Sendes innen 8-13 dager
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Produktinformasjon
| Tekniske data | |
| Serie | Saga |
|---|---|
| Bredde på enhet | 71 mm |
| Dybde på enhet | 71 mm |
| Høyde på enhet | 40 mm |
| Farge | Hvit |
| Beskyttelsesklasse (IP) | IP20 |
| Med transformator | Nei |
| Modell/versjon | Trekk bryteren |
| Nominell spenning AC | 30 V |
| Nominell spenning DC | 35 V |