Sormat DIY S-CSA P 9640095997Art.nr: 4023091
Betongskrue
EFZ, 6x45/5/10 mm, 10-pakk
Beskrivelse
Art.nr: 4023091Sormat S-CSA P EFZ elforsinket 6 mm betongskrue for sprukket og usprukket betong. Egnet for montering av skinner, oppheng, konsoller m.
99 kr
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes tirsdag 7. apr
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4023091Sormat S-CSA P EFZ elforsinket 6 mm betongskrue for sprukket og usprukket betong. Egnet for montering av skinner, oppheng, konsoller m.
Produktinformasjon
Sormat S-CSA P EFZ elforsinket 6 mm betongskrue for sprukket og usprukket betong. Egnet for montering av skinner, oppheng, konsoller m.m.
- ETA-vurdert betongskrue i sprukket og usprukket betong samt hulldekke (HDF). ETA – 16/0945, ETA -17/1009, (dim 6 for flerpunktsinnfesting i ikke-bærende konstruksjoner, ETAG 001, Part 6).
- Brannmotstand vurdert i henhold til ETA opp til R120.
- Selvgjengende godkjent betongskrue for gjennomstikksmontering. Intet foreskrevet tiltrekkingsmoment.
- Ingen ekspansjonskrefter, klarer små kant- og innbyrdes avstander.
- Helt demonterbar.
- FZB for tørt innemiljø og for midlertidig utendørs bruk.
- Godkjent for grunnmateriale: Sprukket betong - Usprukket betong - Hulldekke.
- Også egnet for: Massiv teglstein - Hulltegl - Massiv mexitegl – Naturstein
- Omfattes av ETA Part 6
| Tekniske data | |
| Ytre diameter | 7.5 mm |
|---|---|
| Diameter på borehull | 6 mm |
| Lengde | 45 mm |
| Sportype | Torx |
| Størrelse (TX) | 30 |
| Overflatebeskyttelse | Galvanisk/elektrolyttisk forsinket |
| Betegnelse | S-CSA P |
| Bordybde | 50 mm |
| Godkjent i henhold til | ETA 17/1009 |
| Hodeform | Flathode |
| Maks materialstyrke | 10 mm |
| Monteringsdybde | 40 mm |
EAN 6416031959974
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
