Sormat DIY J+ 9640094317Art.nr: 4030745
Slaganker
FZB, 12x50 mm, 5-pack
Beskrivelse
Art.nr: 4030745Sormat J+ elforsinket slaganker uten krage. ETA-vurdert slaganker for opphengssystemer.
86 kr
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4030745Sormat J+ elforsinket slaganker uten krage. ETA-vurdert slaganker for opphengssystemer.
Produktinformasjon
Sormat J+ elforsinket slaganker uten krage. ETA-vurdert slaganker for opphengssystemer. Slaganker er beregnet for bruk ved middels store og store laster. Slagankeret er egnet i harde materialer som betong, massiv tegl (maks. M8) og i naturstein. Viktig å vite er at Slagankeret ikke kan ekspanderes ved hjelp av skruen. Ved hjelp av slagdor drives kilen ned i ankerets slissede del som dermed ekspanderer.
Hvordan vet jeg om ankeret er installert korrekt?
Det er viktig at ankeret installeres ved hjelp av SLAGDOR SORMAT, noe som muliggjør sikker, kontrollert og ergonomisk ekspansjon av ankeret. Verktøyet har en anvisning i bunnen som lager merke i Slagankeret når det er riktig montert.
Hvordan vet jeg om ankeret er installert korrekt?
Det er viktig at ankeret installeres ved hjelp av SLAGDOR SORMAT, noe som muliggjør sikker, kontrollert og ergonomisk ekspansjon av ankeret. Verktøyet har en anvisning i bunnen som lager merke i Slagankeret når det er riktig montert.
- Slaganker for forhåndsinstallasjon med installasjonsverktøy.
- Innvendig gjenge for metriske skruer og stenger.
- Egnet skruelengde er 1-1,5 x ankerets diameter + monteringstykkelsen.
- Liten boredybde forenkler boring og takinstallasjon.
- Egnet for sprinklersystem.
- Tillatte laster i kN i usprukket betong C20/C25
- Materiale: Sprukket betong (M6,M8, M10) - Usprukket betong - Naturstein - Massiv tegl (M6,M8)
- Bruksområde: Opphengssystemer - Rørledninger - Luftkanaler - Sprinklersystem - Kabelstiger - Maskiner - Konsoller – Takstoler
| Tekniske data | |
| Diameter på borehull | 15 mm |
|---|---|
| Installasjon med mellomrom | Nei |
| Festemekanisme | Andre |
| Forhåndsplassert installasjon | Ja |
| Godkjenning finnes | Ja |
| Gjengetype | Metrisk |
| Egnet for betong | Ja |
| Egnet for naturstein | Ja |
| Lengde | 50 mm |
| Hylsemateriale | Stål |
| Min. borehullsdybde | 54 mm |
| Selvborende | Nei |
| Gjennomføringsinstallasjon | Nei |
| Gjengemål metrisk (M.). | 12 |
| Overflatebeskyttelse | Galvanisk/elektrolyttisk forsinket |
EAN 6416031943171
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
