Ejot AVEX 101227Art.nr: 4069081
Multigripnagle
AL/ST LF
Beskrivelse
Art.nr: 4069081Ejot AVEX 101227 er en multigripnagle med stort, rundt hode og stålstift. Det store klemområdet for materialet gjør at antallet naglevarianter kan reduseres.
344 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 5-9 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4069081Ejot AVEX 101227 er en multigripnagle med stort, rundt hode og stålstift. Det store klemområdet for materialet gjør at antallet naglevarianter kan reduseres.
Produktinformasjon
Ejot AVEX 101227 er en multigrip-nagle med stort, rundt hode og stålstift. Det store klemområdet for materialet gjør at antallet naglevarianter kan reduseres. Garantert hullutfylling muliggjør større hulltoleranser og enklere sammensetting/tilpasning av detaljer med opprettholdt kvalitet. Sikret og innkapslet splinthode gir en luft- og vanntett nagling. Fullt vibrasjonssikker og bygger ikke unødvendig på baksiden. Naglen monteres i boret eller stanset hull som er 0,1–0,2 mm (min–maks) større enn nominell naglediameter.
| Tekniske data | |
| Diameter | 4,0 mm |
|---|---|
| Klemområde | 6,4–12,7 mm |
| Lengde | 16,2 mm |
| Materiale hylse | Aluminium |
| Materiale splint | Stål |
| Betegnelse | B-0521 |
| Hode | Stort kuppelformet |
| Hodediameter | 12,0 mm |
Pakningsstørrelse 250 stk
Lengde 16.2 mm
EAN 7319611012276
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
