Ejot 130456Art.nr: 4069138
Blindnagle
AL/ST, konveks
Beskrivelse
Art.nr: 4069138Ejot 130456 er en blindnagle med kuppelhode og stift av stål. Blikkenslagernagle.
323 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 4-8 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4069138Ejot 130456 er en blindnagle med kuppelhode og stift av stål. Blikkenslagernagle.
Produktinformasjon
Ejot 130456 er en blindnagle med rundt hode og stålstift. Utførelse for blikkenslagerarbeid. Hode-Ø mm – diameter 3,2 = Ø6,5. Naglen monteres i forboret eller stanset hull som er 0,1–0,2 mm (min–maks) større enn nominell naglediameter.
| Tekniske data | |
| Diameter | 4,8 mm |
|---|---|
| Hodeform | Lavkullret hode |
| Klemområde | 10,0–12,0 mm |
| Lengde | 16 mm |
| Materiale hylse | Aluminium |
| Materiale splint | Stål |
| Betegnelse | AL 4810 ST |
| Farge | Hvit |
| Hodediameter | 9,5 mm |
| RAL-nummer | 9010 |
Pakningsstørrelse 250 stk
Lengde 16 mm
EAN 7319611304562
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
