Fri frakt over kr 999*

Carhartt Midweight Logo Graphic SweatshirtArt.nr: 4074521

Carhartt
Hettegenser
Beskrivelse
Art.nr: 4074521
Hettegenser fra Carhartt er laget av fleece av middels tykkelse, noe som betyr at stoffet er litt tykkere enn hos mange andre hettegenser. Den fleecefôrede innsiden holder deg varm i kjølig vær og gir samtidig en utrolig behagelig passform.
Nyhet
Prisjakt
1 091 kr
inkl. MVA

Sendes innen 8-10 dager

Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Dette produktet inngår i:
Beskrivelse
Art.nr: 4074521
Hettegenser fra Carhartt er laget av fleece av middels tykkelse, noe som betyr at stoffet er litt tykkere enn hos mange andre hettegenser. Den fleecefôrede innsiden holder deg varm i kjølig vær og gir samtidig en utrolig behagelig passform.

Produktinformasjon

Hettegenser fra Carhartt er laget av mellomtykt fleece, noe som betyr at stoffet er litt tykkere enn mange andre hettegensere. Fleece som har foring holder deg varm i kjølige værforhold og gir samtidig en utrolig behagelig passform. Ved utformingen av hetten på genseren har man valgt å gjøre hetten tredelt med snorer, noe som gir en mer fast formet hette. En hette som ikke glir ned lett når det blåser, for eksempel.På framsiden finner du en stor kengurulomme, som med fordel kan brukes til å holde hendene varme når det er litt kjølig.
En annen viktig del av genseren er elastiske ribbestrikkede mansjetter og midjebånd.

Den holder kulden ute og bidrar til en slitesterk og holdbar hettegenser med lang levetid.
Videre er det viktig å nevne de tredobbelte sømmene, som også bidrar til en holdbar kvalitet.
Denne langermede hettegenseren uten glidelås kommer med Carhartt-logo på brystet.

Bra for fritid og arbeid
En genser som du kan bruke ute så vel som inne, til hverdag som til helg. Uansett om du skal ta en tur i naturen eller på jobb.
Den fungerer året rundt, uansett om det er kaldt eller varmt.
I de kaldere månedene anbefaler vi å kombinere denne med en Carhartt-jakke eller en Carhartt vest.
I årets varmere måneder er en hoodie et godt valg som erstatter jakken.
Fungerer også veldig bra med en Carhartt T-skjorte under.

En ikonisk hettegenser fra Carhartt, som er slitesterk og av god kvalitet, bør du velge denne.
Med denne Signature Logo genser fra Carhartt får du en utrolig behagelig hoodie med god passform.
Vaskeanvisning
Genseren skal maskinvaskes på 40 °C, strykes ved lav varme og vaskes med lignende farger for å bevare både farge og form.
Den bør tørkes flatt eller henges til tørk for best holdbarhet, men kan tørkes i tørketrommel ved lav temperatur.
Unngå skyllemiddel for å bevare materialets egenskaper.
  • Romslig passform
  • Tre-delt hette for optimal passform og vindbeskyttelse

Størrelse XS

Modell Herre

Farge Blå

EAN 197219720963

Produsent 

Produsentens postadresse 

Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

Anbefalt