Fri frakt over kr 999*Vanlige spørsmålChatKontakt oss

Dewalt DCV501LN-XJArt.nr: 3105824

Dewalt
Håndstøvsuger
Beskrivelse
Art.nr: 3105824
Dewalt DCV501LN-XJ er en L-KLASSE kompatibel håndstøvsuger med en 18V motor for utvidet holdbarhet, effektivitet og kraft som gir 1260 l/min luftstrøm.
Prisjakt
2 109 kr
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3105824
Dewalt DCV501LN-XJ er en L-KLASSE kompatibel håndstøvsuger med en 18V motor for utvidet holdbarhet, effektivitet og kraft som gir 1260 l/min luftstrøm.

Produktinformasjon

Dewalt DCV501LN-XJ er en L-KLASSE kompatibel håndstøvsuger med en 18V motor for utvidet holdbarhet, effektivitet og kraft som gir 1260 l/min luftstrøm.

Sertifisert for bruk på EU-arbeidsplasser, noe som sikrer maksimal beskyttelse under bruk. HEPA-filtre fanger opp 99,97 % av partikler større enn 0,3 mikron.

Innebygd LED-lys Lyser opp arbeidsområdet under dårlige lysforhold for økt brukerproduktivitet. Oppsamlingskapasiteten på 0,75 liter muliggjør maksimal oppsamling av spon og rusk uten å måtte tømme tanken regelmessig. Utskiftbart/vaskbart filter sørger for at filteret kan holdes rent og fungere med full effektivitet i lengre perioder.

Cyclonic Action sørger for at spon og rusk ledes bort fra filteret og sikrer at maksimal sugeevne opprettholdes for lengre bruksperioder.

Leveringsomfang

  • 1 stykk smalt munnstykke
  • 1 stykk forlengelsesrør
  • 1 stykk lite børstemunnstykke
  • 1 stykk flexslange
  • 1 stykk bred gulvdyse og børstemunnstykke
  • 1 stykk oppbevaringsveske
  • 1 stykk HEPA-filter
Tekniske data​ 
Volt18

Veske inkludert Ja

EAN 5035048738238

Produsent 

Produsentens postadresse 

Kontakt produsenten 

3,9/ 5
11 anmeldelser
Filip Sauer, 29 juli
4,0
Bra sugeffekt och med tillbehören kommer man åt i skrymslen. Bra med väskan då det kommer med ett flertal tillbehör. Minus för att borsten åker loss på ett av minstyckena vid användning.
TOMMY LEIN, 23 juni
5,0
Støvsuger til bobilen. Perfekt størrelse og god sugeevne
Hans-Jörgen Tumfart, 10 april
5,0
Den gör sitt jobb
Vena städservice, 9 april
4,0
Fungerar bra, suger bra. Smidigt med väskan till!
Svend Pung, 28 januar
2,0
Vanskelig å banke rent filteret. Kortere levetid på batteriet en oppgitt. Høyt støynivå. Dårlig gulvmunnstykke.

Anbefalt